Без премии в Лудогорец


Без премии в Лудогорец
Снимка: ludogorets.com

953 0

Футболистите на Лудогорец още не са получили премиите си от преди няколко кръга, твърди „7 дни спорт“. Разградският тим има обещани бонуси за победата над Пирин (Благоевград) с 3:1 на 21 август. Тогава Лудогорец спечели трите точки и се изкачи еднолично на върха в класирането в „А“ група.

Правилникът в Разград сочи, че когато отборът е на първото място в класирането, футболистите взимат премии след мачовете. Когато обаче Лудогорец не е лидер в таблицата, бонуси няма. В момента разградският тим дели първата позиция заедно с Литекс.

Тази вечер Лудогорец се изправя срещу „Черно море“. Двубоят е от 20:00 часа на „Лудогорец Арена“ в Разград. Наставникът на шампионите Едуард Ераносян все още не е обявил състава, на който ще разчита в мача. Под въпрос е Козмин Моци, който има натрупани картони и може да пропусне дербито с "Левски", ако и днес бъде санкциониран.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички