Пауло Аутори обясни причината за загубата на Лудогорец

Снимка: Оф. сайт на Лудогорец

3135 0

Отборът на Лудогорец загуби по неприятен начин първия си мач от втория по сила европейски клубен турнир Лига Европа. Българският шампион водеше с 2:0 след 30 минути игра, но в крайна сметка Байер Леверкузен вкара три гола, за да стигне до пълния обрат и трите точки в мача. Треньорът на Лудогорец Пауло Аутори заяви, че съперникът е бил по-добър.

"Започнахме добре, но противникът беше по-добър, няма никакво съмнение в това. Нещата не се получиха за нас, футболът беше от много високо ниво, с много висок интензитет. Загубата е логична.

Това е добър урок за нас, защото трябва да знаем, че един мач не трае 25 или 30 минути, а 90, в които трябва да сме на ниво и концентрирани. Техният отбор започна също много добре, бореха се много. Всички немски отбори са конкурентни, на съвсем друго ниво, което трябва да знаем - разликата между България и Германия.

Леверкузен е много по-различен отбор от Ларнака и Цюрих. Ще продължим да се борим, за да постигнем добри резултати", заяви Аутори.