Локомотив Пловдив си осигурява услугите на защитник от Трета лига


Локомотив Пловдив си осигурява услугите на защитник от Трета лига
Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1630 0

Локомотив Пловдив е напът да си осигури услугите на 20-годишния защитник на ФК Саяна (Хасково) - Ефе Али, съобщава изданието "Марица".

20-годишният Али играе на поста централен защитник. Роден е на 3 януари 2003 година в Хасково. Подвизавал се е в школите на Септември София и Левски.

Умее и да играе по-напред на терена като дефанзивен полузащитник. Футболистът може да се похвали с проби в турските клубове Трабзонспор и Генчлербирлиги. Преди да заиграе за Саяна е имал записани минути за отбора на Берое II

Очаква се младокът да започне подготовка с втория отбор на "черно-белите", но с оглед предстоящата продажба на Бидунга, той може регулярно да получи място при мъжете, ако Томаш го предпочете пред останалите си бранители.

ВИЖТЕ ОЩЕ: Локо Пловдив договори разминал се с ЦСКА.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички