Локомотив (Пловдив) разби Гигант

4030 0

Отборът на Локомотив (Пловдив) победи третодивизионния Гигант (Съединение) с 4:0 в контролна среща, играна на помощния терен на „Лаута“, съобщава сайтът на пловдивския тим.

Треньорът Неделчо Матушев пусна два различни състава във всяко полувреме, като единствено вратарят Божидар Стойчев изигра пълни 90 минути. В двубоя взеха участие аржентинецът Елиан Парино и белгийски футболист на име Марк, който дори отбеляза последното попадение в мача.

Капитанът Мартин Камбуров откри резултата в 6-ата минута от дузпа, като нарушението бе извършено срещу самия него. В 43-ата Ванчо Траянов удвои с гол от 25 метра, а в 63-ата минута Станислав Маламов направи резултата класически. .