Локо (Пд) загуби защитник, но си върна халф за Лудогорец


Локо (Пд) загуби защитник, но си върна халф за Лудогорец

1774 0

Трима футболисти на Локомотив (Пловдив) тренираха днес на облекчен режим. От леки травми се оплакват защитниците Диян Молдованов и Елиан Парино, които играха в неделя срещу Хасково (1:0). Отделно от основната група се готви и белгийският халф Емерик де Врийзе, който все още не е напълно възстановен от получената контузия по време на двубоя с Левски (1:1).

Предстоящото гостуване на шампиона Лудогорец ще пропусне Богомил Дяков, който срещу Хасково получи своя 5-и жълт картон от началото на сезона и бе наказан от Дисциплинарната комисия към БФС за една среща.

На пълни обороти обаче се готви халфът Георги Вълчев. Той получи разтежение в дербито срещу Ботев за Купата на България, но вече е готов на 100 процента за игра, съобщават "черно-белите" на официалния си сайт.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички