Измъчен Локомотив Пловдив отказа Септември с гол във финалните минути


Измъчен Локомотив Пловдив отказа Септември с гол във финалните минути
Снимка: БГНЕС

385 0

Локомотив Пловдив надви Септември с 2:1 в мач от втория кръг на Първа лига у дома на "Лаута". В герои за "смърфовете" се превърнаха Жулиен Лами и Каталин Иту, които отбелязаха попаденията за успеха. Единственият гол за гостите бе дело на Александър Джамов.

Важна победа за Локо Пловдив

Още: Третият най-скъп българин в ЦСКА не помирисва терен - вместо него играят слабаци

Двубоят започна отлично за домакините, които поведоха в резултата още в петата минута. Адриан Кова изведе добре Каталин Иту отдясно в наказателното поле и румънецът пусна успореден пас към Жулиен Лами, който успя да се пребори с Кубрат Йонашчъ, за да чукне топката в мрежата за 1:0.

В добавеното време на първото полувреме по-активната игра на Септември даде резултат и възпитаниците на Симао Фрейташ стигнаха до попадение. Херард Францети проби отляво и стреля, топката се отби в крака на Лукас Риян и попадна в Александър Джамов, който реализира за 1:1.

В 88-мата минута Локомотив стигна до успеха благодарение на Каталин Иту, който се разписа след асистенция на Крист Лонгвил. Първоначално попадението бе отменено заради засада, но след преразглеждане на ситуацията с помощта на системата за видеоарбитраж голът бе признат - 2:1.

Още: Пренаписа историята на Левски, а сега "приключи с футбола" на 28 - хулят го здраво

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички