Фенове платиха по половин заплата в Локо Пд


Фенове платиха по половин заплата в Локо Пд

941 0

Футболистите на Локомотив (Пд) са получили по половин заплата преди днешното гостуване на Хасково. Новината разкри Велин Терзиев, член на УС на "Бъдеще за Локомотив". Парите са събрани от фенове на отбора. "Благодаря им от името на ръководството, че помагат в тази тежка ситуация", заяви пред PlovdivDerby Терзиев.

Финансовото положение на "Лаута" е изключително трудно. Преди няколко дни футболистите дори обявиха, че ще доиграят сезона без пари. Треньорът Христо Колев - Бащата пък си тръгна, но в последствие беше върнат от играчите.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички