Без победител в Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948

Снимка: Kiril Bekyarov / LAP.bg

967 0

Локомотив Пловдив и ЦСКА 1948 завършиха наравно 0:0 в отложен мач от 27-мия кръг на Първа професионална лига. Най-чистото положение за "смърфовете" падна в 16-ата минута, когато Локомотив получи правото да изпълни дузпа. Димитър Илиев обаче изпусна от бялата точка, Наумов улови топката.

В 37-ата минута Локомотив имаха претенции за втора дузпа, но реферът не отсъди наказателен удар. В началото на втората част Локомотив изпусна още няколко добри положения. В 70-ата минута ЦСКА 1948 вкара гол, но той беше отменен поради засада.

Така след 30 изиграни двубоя Локомотив Пловдив има актив от 60 точки, като при победа щеше да си осигури второто място. ЦСКА 1948 е на пета позиция с актив от 41 точки и е далеч от евротурнирите..