Локо (Пд) продължава да е без победа при Акрапович

Снимка: Официален сайт на Левски

1277 0

Дунав (Русе) отново не успя да си повярва достатъчно, за да запише победа в Първа лига. "Драконите" поведоха с 2:0 в мача от 20-ия кръг на първенството срещу Локомотив (Пловдив), но допуснаха съперникът да изравни за 2:2.

Юлиян Ненов откри резултата в 46', след като получи пас в наказателното поле от Шопов и прати топката в мрежата на Илко Пиргов. В 52' отборът на Малин Орачев покачи на 2:0. Мирослав Будинов бе изведен от Диян Димов, който напредна и с премерен удар преодоля Пиргов.

Осем минути по-късно "смърфовете" успяха да намалят изоставането си - след центриране от корнер Везалов свали към Веселин Марчев, който не сгреши - 1:2.

Локомотив стигна до равенството в 88-ата минута. Тогава Халед Аяри засече центриране от корнер и преодоля Станислав Антонов.

В класирането Дунав е на 13-ото, предпоследно място с 15 точки, докато Локо (Пд) е на девета позиция с 23.