Вече е ясен часът и на първия мач на Левски срещу Шкупи

Снимка: Lap.bg

3953 0

От УЕФА обявиха датата и часа на първия мач в Левски в Лигата на конференциите. "Сините" гостуват в Северна Македония на отбора на Шкупи, като срещата е в четвъртък (27 юли) от 22 часа.

Националният стадион - арена на сблъсъка

Двубоят ще се играе на Национална арена "Тоше Проески". Шкупи игра в първия кръг срещу литовския Хегелман. Двата тима завършиха наравно 0:0, но в първата среща в Литва макендският тим смачка своя домакин с 5:0. Така с общ резултат Шкулпи си "уреди среща" с 26-кратния шампион на България.

Реваншът между двата тима ще е на 3 август в София. Според информацията Левски - Шкупи ще е от 20 часа на стадион "Георги Аспарухов".

Главен съдия на срещата ще е швейцарецът Лионел Цшуди. Негови помощници ще са Беким Зогай и Гилауме Майре. Четвърти рефер ще е Лукас Фахнадрих. Лошата новина за Левски е, че ако преодолее Шкупи, то няма да е поставен в третия кръг.