Тунчев откровен след загубата от Левски - посочи какво се е объркало за Арда на "Герена"

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1305 0

Наставникът на Арда Кърджали Александър Тунчев призна, че неговият тим не е успял да създаде положения за гол в мача срещу Левски. Арда отстъпи с 2:0 на "Герена", а Тунчев обясни след мача, че неговите играчи са започнали плахо първото полувреме.

"Бяхме доста плахи през първото полувреме. Допуснахме гол и не успяхме да се съберем и да създадем шанс за гол. През втората част вдигнахме нивото, но отново нямахме положение за гол.

Не играхме добре през първото полувреме във фаза атака, но се бяхме затворили добре в защита. Статичното положение промени нещата.

Трябва да се опитаме да оправим играта при гостуванията. В Кърджали играем по различен начин", заяви Александър Тунчев.