“Томаш продължава, а Генчев е АУТ”: Попето обясни малкия успех в “червено”


“Томаш продължава, а Генчев е АУТ”: Попето обясни малкия успех в “червено”
Снимка: LAP.bg / Колаж: SportLive

7874 0

Бившият футболист на Левски - Ивелин Попов, обясни хода, с който треньорският щаб на Александър Томаш е превъзхождал този на Станислав Генчев. 

Попето обясни

Феновете веднага след началото на съперничеството между двамата специалисти започнаха да прогнозират кой първи ще се раздели с работното си място. 

Това в крайна сметка беше Генчев, а според Попето голяма помощ за правилната преценка на Томаш е Христо Колев. 

Коментарът на Попето

"Разбирам го Генчев, защото, това, което той направи с Крумовград, беше наистина много сериозен успех. След като му дойде това предложение, нормално да отиде да пробва ново предизвикателство.

За мен най-голямата му грешка бе, че може би в щаба му нямаше човек, какъвто има в екипа на Александър Томаш. Говоря за Бащата (б.р. легендата на Локомотив Пловдив Христо Колев). Човек, сериозен, с бели коси, така да се каже. Да се чуе неговата гледна точка", обясни бившият капитан на България. 

Още: Само за 1 час: Гриша Ганчев смаял легендарен английски мениджър

Ивелин Попов посочи кои в Левски са искали той да остане, похвали Томаш и е оптимист за ЦСКА

Попето избухна: Сираков изгони най-успешния футболист в историята на Левски - Ивелин Попов!

Ивелин Попов се е чул с Генчев и след раздялата с Левски - отново взел на мушка ръководството

Тежък удар по Ботев Пловдив преди визитата на Лудогорец

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички