Станимир Стоилов избира от 3 варианта за върха на атаката на Левски срещу Локомотив София

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1458 0

Идната събота, 10 септември, Левски гостува на Локомотив София в мач от 10-ия кръг на Първа лига за сезон 2022/23. Двубоят в "Надежда" ще стартира в 18:45 часа!

"Тема Спорт" пише, че "синият" наставник Станимир Стоилов има дилема пред себе си - на кого да гласува доверие да води атаката срещу "железничарите".

Вариантите са три - Илиян Стефанов, Билал Бари или Марин Петков!

През отминалия уикенд Левски бе домакин на Арда Кърджали, а тогава Стефанов бе предпочетен пред Бари. Именно мароканецът замени българина в 62-ата минута и 25 по-късно се отчете с асистенция за гола на Марин Петков, с който бе оформен крайният резултат 2:0.

Уточнява се, че Петков може да бъде използван и като алтернатива на Уелтън или Роналдо, за да може един от тях да получи почивка.

*Левски е на шесто място във временното класиране с актив от 15 точки след 6 изиграни мача. Локо София заема девета позиция със сбор от 12 пункта (след 9 срещи)!