Русев отрече, че италианци ще взимат акции на Левски


Русев отрече, че италианци ще взимат акции на Левски
Снимка: БГНЕС

1179 0

Собственикът на Левски Спас Русев категорично отрече появилите се информации, че „сините“ ще придобиват проценти от италианския Латина, който пък ще вземе 10% от родния гранд.

„Не знам какви са тези италианци, информация е абсолютно невярна. Нямам никаква идея кой и какво си говори в Италия, но за първи път чувам нещо подобно. Това просто не е истина“, заяви Русев пред "Дарик".

По-рано италиански сайт цитира Бенедето Манчини да казва: „Работим по партньорство с Левски София, който заема второто място в българския шампионат в момента. Предвиждаме Левски да вземе 10% от нашите акции, а ние да получим същия дял в българския клуб. Идеята на съвместната ни работа е развитието на млади таланти и обмен на играчи“, заяви на Бенедето Манчини.

 

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Фрапантно: ЦСКА позлатява Янев с шестцифрена сума, ако спечели Купата на България

Тайни от БГ елита е рубрика на SportLive.bg, в която разказваме малко известни истории и статистики, свързани...

Най-четени новини

виж всички