Проверка между Левски и Славия няма да има - причината е една?


Проверка между Левски и Славия няма да има - причината е една?
Снимка: Lap.bg

2825 0

Приятелският мач между Левски и Славия няма да се състои. Проверката между „сини” и „бели” трябваше да се играе на стадион „Георги Аспарухов” в началото на месец февруари. Именно датата на провеждането на срещата се превърна в ябълката на раздора между двата клуба, информират колегите от „Труд”.

Защо пропадна проверката?

Старши треньорът на „сините“ Хулио Веласкес настояваше срещата да се играе в неделя (2.02), докато „белите“ предпочитаха това да се случи ден по-рано. В крайна сметка двата отбора не се разбраха заради различните програми в първенството.

В първия кръг от втория дял на шампионата Левски приема Лудогорец в неделя (9.02), докато Славия играе в събота. Пропадналата контрола принуди и двата тима да търсят нови съперници в движение за последна проверка преди рестарта в родния футбол.

Още: Левски сключи нова и основополагаща за бъдещето на клуба сделка

След удар в двубоя със Звезда: Капитанът на Левски не тренира

Диамантите до 23 г.: Двама играчи на Левски на върха в интересна класация

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички