Появи се още един кандидат за услугите на Марин Петков от Левски


Появи се още един кандидат за услугите на Марин Петков от Левски
Снимка: БГНЕС/LAP.bg

2806 0

Крилото на Левски Марин Петков може да продължи кариерата си в Макаби Хайфа, пишат медиите в Израел. Местният гранд ще отвори място за още един чужденец в състава си, след като десният бек Пиер Корну от Франция ще получи израелско гражданство.

Левски продава Марин Петков?

От Макаби искат да вземат нов флангови футболист, който да е чужденец и един от вариантите е Петков. От клуба вече са се свързали с негови представители, за да водят разговори относно трансфер на национала.

Още: Ще продължи ли Кристиан Димитров в Левски - "сините" шефове взеха решение

Марин Петков

Освен това грандът от Хайфа иска да привлече и дефанзивния халф на Макаби Нетаня Оз Билу.

През това лято Марин Петков беше свързван с трансфери в полския Ракув и италианския Монца, но до сделка с един от двата клуба така и не се стигна.

Още: Решено е: Левски се разделя с "издънка" още през януари?

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички