Панайотов разкри: Левски не ме е търсил откакто се разделихме


Панайотов разкри: Левски не ме е търсил откакто се разделихме
Снимка: Оф. сайт на Левски

1189 0

Полузащитникът Васил Панайотов разкри, че от ръководството на Левски никой не го е търсил, откакто изигра последния си мач за клуба. Наскоро той премина в Черно море и днес направи първа тренировка с "моряците".

"Никой не ме е търсил от ръководството на Левски след последния мач. Разбира се, имах очаквания, защото по моя преценка направих един добър сезон. Щом така са преценили...Вече имам нов отбор и гледам само Черно море. Няма как да не съм благодарен на феновете на Левски, в последните 2 месеца те показаха огромно уважение към мен", коментира халфът, цитиран от "Дарик".

"Чувствам се добре на "Тича". Желанието ми е да се развивам като футболист и като човек. Идването ми в Черно море в никакъв случай не е крачка назад в кариерата ми, напротив. Всичко си зависи от мен. Вярвам, че ако се представям добре, ще мога да вървя още по-нагоре", допълни Панайотов.

Футболистът разкри, че желанието на варненския клуб да го има в състава и перспективата да работи с Илиан Илиев са го привлекли в отбора.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички