От "Левски" се похвалиха: Платихме голяма сума на НАП


От "Левски" се похвалиха: Платихме голяма сума на НАП
Снимка: БГНЕС

1101 0

Ръководството на "Левски" е превело над 400 000 лева по сметката на НАП, като с това е погасил задължения към приходната агенция. С това се похвалиха "сините" на официалния си сайт.

Точната сума е 423 004.02 лв., а преводът е станал на днешната дата.

От клуба уточняват, че е направен необходимият месечен разчет за обслужване на текущите данъчни задължения, както и за ежемесечните погасявания на забавени стари плащания към НАП.

От "Герена" обещават да предоставят периодично информация за направени плащания към ТД на НАП.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички