Още един играч на Лугано е вариант за Левски


Още един играч на Лугано е вариант за Левски
Снимка: БГНЕС

954 0

Още един футболист на Лугано е вариант за Левски. Това е Силвано Шепи. Той е 24-годишен и играе като бек. Защитникът също е представляван от мениджърската компания Fairplay agency.

"Сините" пък се нуждаят от краен защитник, тъй като разполагат само с левия бек Иван Горанов и десния Милош Цветкович. За разлика от Давиде Мариани, Силвано Шепи обаче не е свободен агент - има контракт с осмия в Швейцария и за следващото първенство.

Със сигурност партньорството между Левски и Fairplay agency ще укрепва. Причината е, че на "Герена" са много доволни от трансфера на бразилеца Паулиньо. Той пристигна при сините без пари. Лявото крило веднага си спечели титулярно място в състава на Делио Роси. През пролетта той изигра общо 18 мача за първенството и Купата на България, в които реализира 8 гола (всичките в Първа лига).

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички