На Топузаков му харесала играта на Левски

Снимка: БГНЕС

3039 0

Елин Топузаков похвали усилията на Левски при поражението с 1:2 от Лудогорец и в никакъв случай не се съгласи с идеята, че "сините" са били страхливи през второто полувреме.

"С оглед на това как се разви мачът, трябва да съжаляваме, че изпуснахме поне равенството. Ако се върнем на първото полувреме, имахме положения да удвоим преднината си.

Получи се двуостър мач, Лудогорец също имаше положения. Съжаляваме, че накрая допуснахме тези ситуации и те ни обърнаха. Показвали сме, че можем да играем както Левски трябва да играе и да побеждава", каза Топузаков.

"Това е просто мач от първенството и дори да бяхме спечелили, щеше да сме на второ място. Вярвахме, че можем да победим и беше странно, защото накрая загубихме. Но аз си вярвам в отбора, вярвам, че ще се концентрираме за следващия мач", каза голмайсторът Бабатунде Адениджи.