На полувремето срещу ЦСКА: Трима от Левски се скарали с Николай Костов, отказали да спазват тактическите му указания?

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

3431 0

На 27-и април Левски загуби с 1:3 сблъсъка с ЦСКА от 31-вия кръг на Първа лига. Като цяло, "сините" създадоха повече на брой положения, но заради елементарни грешки още на почивката се бяха оттеглили с пасив от три гола.

Скандал на полувремето?

"Тема Спорт" твърди, че, по време на 15-минутната почивка, в съблекалнята на отбора е имало крясъци и разговори на висок тон.

Капитанът Цунами, Джавад Ел Джемили и Рикардиньо са били най-дейни и директно са заявили на Николай Костов, че няма да спазват зададените от него тактически указания!

Николай Костов

В подкрепа на тези думи се отбелязва фактът, че през първото полувреме левият краен бранител е трябвало да се изтегля в центъра, когато тимът изнася топката, а през второто си е действал като типичен бек.

*Припомняме, че по-рано днес, 30-и април, се появи и твърдение, че футболистите на Левски не разбират какво се иска от тях, а Николай Костов е отчаян.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Левски ще похарчи 100 000 евро за новия си централен нападател?