Много интерес, но малко оферти за голямата звезда в Левски


Много интерес, но малко оферти за голямата звезда в Левски
Снимка: БГНЕС

2624 0

Левски се намира в нещо като задънена улица около трансфера на капитана Марин Петков, който от „Герена“ гласят по време на зимната пауза. „Сините“ шефове са обещали на национала да го продадат, след като отхвърлиха оферти за него най-вече заради участието на тима в евротурнирите.

Левски продава Марин Петков

Проблемът на този етап е, че към Марин Петков има огромен интерес, но няма нито една реална оферта. През изтичащата година много клубове са пращали свои скаути, за да наблюдават на живо крилото, но за него няма официални предложения за трансфер.

Още: Вечно дерби извън терена: ЦСКА е готов да спретне мръсен номер на Левски

Марин Петков

Единственото изключение е онази оферта от полския Ракув, дошла между двата мача с Брага в Лига на конференциите. Тогава директорът на Ракув и бивш такъв на Ботев Пловдив – Артур Платек – беше на крака на „Герена“, за да финализира сделката. Двата клуба уж се разбраха за трансферна сума от около 1 300 000 евро, но сделката в крайна сметка пропадна. По неофициални данни причина за това са станали два детайла – размерът на процента от правата на Марин Петков, който ще остане в Левски, и началната дата на самия трансфер, пише „Мач Телеграф“.

Още: Левски реши да сложи край на отношенията си с обичан от феновете юноша

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички