Левски вече мисли над лятната селекция, търси и нов вратар

Снимка: Rostislav Grancharov / LAP.bg

1481 0

Левски мисли по селекцията, с която да подсили отбора си през лятото. Освен полевите играчи, които "сините" гледат, има набелязани такива и за под рамката на вратата, тъй като искат да увеличат конкуренцията между вратарите.

Левски се подготвя усилено за лятната селекция

Пламен Андреев впечатлява сле дподновяването на сезона

В момента твърд титуляр е Пламен Андреев, като още Иван Андонов и Николай Михайлов попадат в групата. Михайлов е по-близо до край на кариерата, отколкото до налагане и изместване на Андреев от титулярите. А 20-годишният Андонов не успява да спечели доверието на треньорския щаб и още чака официален дебют, пише "Тема спорт".

Пламен Андреев се намира в серия от 434 минути без допуснат гол. Той за последно инкасира попадение в 16-ата минута при гостуването на Пирин Благоевград, спечелено с 2:1, а след него нареди четири мача със суха мрежа. Той значително подобри представянето си след паузата, като показва много по-добро ниво от първата част на сезона.

Още: Испанци са решили загадката с Асен Митков от Левски?

През зимата за Левски бяха свързвани вратарите на Пирин и Хебър – Максим Ковальов и Матвей Игонен, но нито един от двамата не пристигна в столицата, но не се изключва и възможността за чужденец. Ангел Бастунов, който също е искан на "Герена", едва ли ще премине при "сините".

Още: Загубата на Барселона от Левски с 4:5 десетилетия наред е историческа (ВИДЕО)

Класиране в Първа лига през сезон 2023/24: ЦСКА разгроми в дерби

Трето бебе в Левски за тримесечие: И Асен Чандъров стана баща

Човекът в Левски "под пара": По-ефективен при Костов, отколкото при Стоилов въпреки голямата разлика в минутите

Силно желан от Левски взе решение: Отива ли на "Герена" след края на сезон 2023/24?

От 0:1 до 2:1 - 18 години от най-паметната европейска победа на Левски през 21-ви век (ВИДЕО)