Левски се провали и в третия тест с Дерменджиев (ВИДЕО)

Снимка: Официален сайт на Лудогорец

2425 0

Левски записа трета поредна загуба по време на зимния си лагер в Кипър. "Сините" остъпиха с 1:2 от руския Урал и остават без победа в проверките си. Единственото попадение за столичани бе дело на голмайстора им Станислав Костов и падна в 51-ата минута.

Двубоят започна ударно за тима на Николай Димитров-Хичо, като още в 9-ата минута руснаците бяха вкарали два безответни гола. Първото попадение падна след рикошет - Николай Михайлов изби удар към вратата си, топката попадна на крака на Панюков, удари се в лявата греда и влезе в мрежата на 'сините". Минути след това отбраната на столичани проспа центриране от корнер, след което играч на Урал свали топката в малкото наказателно поле за Панюков, който без проблем вкара втория гол.
Левски имаше нужда от четвърт час, за да се окопити, но така и не успя да отвърне с гол до почивката. На полувремето Костов смени неубедителния Буш и отборът заигра по-уверено. В 50-ата минута стражът на Урал изби изстрел на Паулиньо, а при добавката Костов реализира за 1:2.
Голът даде импулс в играта на Левски, но в следващите минути изравнителен гол не падна. В игра влязоха Николай Кръстев, Илия Димитров и Станислав Иванов на местата на Михайлов, Васчук и Мариани. Резултатът остана непроменен до края.
Съставът на Левски: Николай Михайлов (65'Николай Кръстев), Милош Цветкович, Давид Яблонски (86'Деян Иванов), Нуно Рейш, Иван Горанов (82' Луи Нганиони), Хали Тиам, Илия Юруков, Богдан Васчук (62'Илия Димитров), Давиде Мариани (73'Станислав Иванов), Паулиньо, Сержиу Буш (46'Станислав Костов).