Левски не успя да реагира: Косоварският Дукажини го шамароса набързо (ВИДЕО)

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

2675 0

Левски продължава да има проблеми в подготвителните си срещи, но този път допусна пасив от самото начало. Възпитаниците на Николай Костов получиха две попадения в рамките на първия четвърт част от борещия се да не изпадне от елита на Косово Дукажини.

Андонов наскоро преподписа с Левски

Какво се случи

Попаденията паднаха във вратата на Иван Андонов, който сравнително наскоро имаше честта да парафира за нов период със столетния клуб. "Сините" бяха наказани в 7-ата и 14-ата минута след статични положения. При първия гол младокът нямаше шанс да отрази опита на Морина, който със завидна техника и директна стрелба преодоля стената на Левски.

Второто попадение, този път дело на македонеца Бесир Исени, отново падна след статично положение, но полевият футболист засече центриране и успя да прати топката във вратата на българина.

Така Левски имаше нещастието да изостава с два гола на полувремето от непретенциозния тим от Косово. До този момент "сините" бяха отстъпили от унгарския Вашаш (2:3) и украинския Олександрия (1:2), макар че и в двете срещи имаха преднина.

През първото полувреме във вторник Костов излезе с по-експериментален състав, а в началото на второто полувреме даде шанс и на част от основните състезатели.

Следете Левски - Дукажини НА ЖИВО със SportLive.bg!

Още: Найденов отговори подобаващо за Чочев: Привлече талант на ЦСКА и коментира тези на Левски

Левски представи нов партньор в кампанията "Членски карти 2024"

Третият съперник на Левски в Турция - една шампионска титла и два финала за Купата на Косово