Левски изпусна Локо (Сф) в дербито при дубъла

Снимка: Официален сайт на Левски

1266 0

"Левски" и Локомотив (София) завършиха при равенство 1:1 двубоя си от дублиращата група на първенството. Срещата се проведе на изкуствения терен в комплекса на стадион "Георги Аспарухов”.

Гостите от Локомотив поведоха в резултата в 10-ата минута след гол на Димитър Велковски. Левски стигна до точката в 37-ата минута, след попадение на Антон Огнянов, който се представи силно в предни позиции. "Сините" бяха отборът, който повече трябва да съжалява за поделените точки, тъй като през втората част бяха по-дейният отбор на терена. Най-чистото положение изпусна Илия Димитров.

Дербито бе проследено от новия селекционер на младежките национали Антони Здравков.

След ремито Левски заема шеста позиция с 18 точки, докато Локомотив е десети с 14.