Левски готви нещо голямо - милиони влизат в клубната каса?


Левски готви нещо голямо - милиони влизат в клубната каса?
Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

6336 0

Скаути на белгийски клуб ще наблюдават под лупа изявите на бразилския футболист на Левски Майкон в първия плейоф за влизане в същинската фаза на Лигата на конференциите. В момента левият бек, който успешно бе ползван на няколко пъти и в халфовата линия, минава за най-конвертируемия футболист на "сините".

Левски продава Майкон?

Малко вероятно е от "Георги Аспарухов" да го продадат през този трансферен прозорец. Това би могло да се случи само ако ръководството получи много солидна оферта. Преди време именно в Белгия беше продаден друг класен флангови бранител - Жереми Петрис.

Още: Окончателно: Левски трансферира харесван от фенове нападател преди АЗ Алмаар

Майкон

Майкон бе привлечен миналото лято. В началото бе колеблив, но след това убедително се наложи по левия фланг. През този сезон той е пропуснал само един двубой. Бе наказан в реванша с Апоел Беер Шева в Лига Европа, защото бе изгонен срещу израелците на "Герена".

Още: Мечтата се изпарява - АЗ Алкмаар с немислим ход преди мачовете с Левски

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички