"Левски" договори нов спонсор


"Левски" договори нов спонсор
Снимка: БГНЕС

1273 0

"Левски" е подписал нов спонсорски договор, информира "Меридиан мач". Той е с гръцката петролна компания "Еко", като след излизането си от ремонт автобусът на "сините" ще бъде с рекламите на новия спонсор, вместо с тези на "ВТБ Капитал".

Очаква се до края на месеца "Левски" да подпише нов договор и с дългогодишния си спонсор "Мтел". В момента "сините" договарят 50% повече пари от оператора. Докато това стане, отборът ще играе без спонсор отпред на екипите.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички