Изненада: Левски взима 2-ма играчи от кошмар на ЦСКА


Изненада: Левски взима 2-ма играчи от кошмар на ЦСКА
Снимка: Lap.bg

10721 0

Появи се много любопитна информация, според която Левски има интерес към двама футболисти от най-скорошния кошмар на големия враг ЦСКА - Септември София. Единият от тях е младият десен краен бранител Михаил Полендаков, които оставя чудесни впечатления.

Левски има интерес към двама от Септември

Другият е полузащитникът Мартин Моран. Информацията е на колегите от "Мач телеграф", като според тях Моран е необходим заради невъзможността на Клемент Икенна да оправдае очакванията.

Изданието завършва, че и двете цели са много постижими, защото в Септември са склонни да не надуват цената на двамата футболисти до небето, за да вземат повече пари от "сините". Освен това се появи и информация, че Левски ще си върне играч, който държи велик рекорд в историята на "сините".

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички