Грозни сцени! Фенове на Левски прекъснаха мача с Марек

2260 0

Двубоят между Марек и Левски от 11-ия кръг на "А" група бе временно прекъснат, след като фенове на "сините" потърсиха конфронтация с привържениците на дупничани.

По незнайни причини домакините не са осигурили охрана за мача на стадион "Бончук", а част от феновете на Левски се възползваха от този факт и тръгнаха към привържениците на Марек.

Реферът Георги Йорданов спря временно срещата, като след 3-4 минути играта бе подновена, но съдията заяви, че при повторно провинение на агитката "сините" ще прекрати мача.

В началото на мача стана ясно, че някои от феновете на гостите са прескочили оградата и са влезли на мача без да заплатят за билети.