Гонзо разкри бъдещето на Стоев и обяви: Болно ми е, това е трагедия

2023 0

Спортният директор на "Левски" Георги Иванов - Гонзо разкри, че треньорска смяна при "сините" няма да има.

"Стойчо Стоев няма какво да го коментираме – човекът си върши работата до момента и няма смисъл да сме недоволни. Няма как да сме критични към него", заяви Гонзо няколко минути, след като Христо Йовов обвини Стоев за загубата.

Иначе Иванов беше категоричен, че му е болно от загубата и тепърва ще се решава бъдещето на състава.

"Болно ни е. Левски винаги, когато загуби е трагедия, особено когато е финал. Не играхме толкова зле. Когато имаш 4-5 положения, но не ги вкараш, най-нормалното нещо е да не спечелиш.

По елементарен начин ни вкараха гол във финала. Много трезво трябва да помислим и да решим кои да останат. Имаме среща със Стоев и Тонев и ще вземем решение какво е бъдещето.

Цяла година Левски имаше трудности – финансови, кадрови и какви ли не. Днес и късметът ни обърна гръб. Най-нормалното нещо беше да си вкараме положението, но имаше много напрежение. Психиката е определяща за спечелването на подобен мач", каза още Гонзо.

"Левски" загуби Купата на България, след като допусна нелепо изравняване 3 минути преди края на мача, а след това капитулира 3 минути преди края на продълженията.