Гонзо премира Бедоя и Аниете


Гонзо премира Бедоя и Аниете
Снимка: Иван Йочев

1815 0

Треньорът и спортен директор на "Левски" Георги Иванов ще премира допълнително испанските играчи Мигел Бедоя и Антонио Аниете.

В момента финансите на "Герена" са кът и чрез свои контакти Гонзо се старае да осигури някакви пари за премии на играчите, които разпределя по собствена преценка. Това бе обявено от самия него след мача с Литекс, пише "Тема Спорт".

Бедоя и Аниете в момента се намират в много силна форма. А освен това се хвърлят за отбора контузени, не са и повдигнали дума пред ръководството за неполучените заплати. С това са се издигнали много в очите на Гонзо. Двамата са и играчитe, с най-много пробягани метри в домакинството на "оранжевите".

Бедоя е изтичал 13 километра, а Антонио Аниете "само 12" Това е отчела модерната система на 'Герена".

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Изненадващи новини за всички, след като изчислиха шансовете на ЦСКА в Европа

Специализираното издание Football Meets Data прогнозира, че ЦСКА ще бъде сред поставените в първия предварителен...

Най-четени новини

виж всички