Добри новини в "Левски" - Де Ноойер е готов за гостуването във Варна

Снимка: Levski news

832 0

Полузащитникът на "Левски" Джереми де Ноойер отново се готви пълноценно със своите съотборници. Той се присъедини към първата тренировка на тима след гостуването в Разград, където "сините" загубиха с 1:2 от Лудогорец.

Холандският футболист не беше част от състава на Стойчо Стоев, което си пролича, тъй като 26-кратните шампиони нямаха отговор за силната игра на Марселиньо в мача, а атаките на отбора се градяха изключително мудно.

Сега обаче той се очаква да е на 100% готов за гостуването на Черно море във Варна. Днешната тренировка беше пропусната от Джъстин Менголо, който получи лека травма в края на дербито от последния кръг.

Стоев направи сравнително дълга тренировка на своите, които бяха на терена 90 минути. По-рано заниманието беше напуснато от Сърджин Лукин, но това беше по-скоро превантивна мярка.