Чакането свърши: В "Левски" взеха заплати


Чакането свърши: В "Левски" взеха заплати
Снимка: БГНЕС

1264 0

В "Левски" дълго ще помнят днешния ден. След повече от четири месеца футболистите на Левски взеха пари. Ръководството им е превело по две заплати. Новината беше потвърдена от финансовия директор на "сините" Константин Баждеков.

"Бяхме поели ангажимент и го изпълнихме. Благодарение най-вече Иво Тонев, заплатите бяха осигурени. Платихме на футболистите. На служителите бяхме превели парите по-рано“, обясни Баждеков.

Той призна, че плащането ще внесе спокойствие в отбора преди предстоящите мачове и най-вече преди финала за Купата срещу Черно море, който е на 30 май в Бургас.

„С лиценза няма да имаме проблеми. Ще изчистим дълговете си чрез разсрочени плащания. За целта очакваме помощ и от феновете“, каза още финансистът.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички