Левски се отказа от него, а той бележи с темпото на Левандовски!

6754 0

Преотстъпеният от Левски Илия Димитров се превърна в главен герой на контролата между Пирин Благоевград и третодивизионния израелски Макаби Явне в Банско, завършила при категоричното 10:0 в полза на "орлетата".

Димитров, който влезе в игра след почивката, се отличи с четири гола. Той успя да ги вкара само за 20 минути.

Останалите голмайстор за "орлетата" бяха Димитър Благов, Даниел Младенов, Станислав Костов и Владислав Златинов, като последните двама вкараха по два.

Любопитен момент беше, че футболистите на отбора гост дойдоха до терена от хотела си пеша. След мача направиха същото при прибирането.

Дебют за Пирин записа новото попълнение Ндуйе Муйеци. Албанецът се отличи с напористата си игра, но малко не му стигна за да запише името си сред голмайсторите.

След контролата орлетата се прибраха в Благоевград, в очакване на мача с Ботев Пловдив./БТА