Вторият голмайстор на ЦСКА напусна лагера в Турция


Вторият голмайстор на ЦСКА напусна лагера в Турция
Снимка: БГНЕС

6729 0

Основният голмайстор след напускането на Годуин Коялипу - Матиас Фаетон, напусна лагера в Турция. Причината, според колегите от "Тема Спорт", са лични причина на крилото. 

Фаетон го няма

Поради тази причина французинът не игра за ЦСКА срещу Дьор в неделя. Очакванията са националът на Гваделупа да се върне при отбора в рамките на 2-3 дни.

Припомняме, че това не е първият подобен случай за Фаетон. Той пропусна няколко дни от подготовката и през миналата зима, когато отново пътува от Турция до Франция и обратно. Освен това в края на есенния полусезон не бе на разположение на Александър Томаш за няколко мача, тъй като половинката му раждаше в Париж.

Още: Томаш се жегна за селекцията: Ако трябва и вратар ще играе като защитник

Определяни за трансферни издънки донесоха първата победа на ЦСКА за 2025-а с обрат (ВИДЕО)

Стойчо Младенов се завръща в ЦСКА? Бивш директор разкритикува амбициите му

Лудост: Феновете на ЦСКА пропътуваха 1000 км, за да гледат контрола в Турция

Стойчо Младенов: Искаше ми се да съберем две могъщи финансови фамилии и да свалим Лудогорец

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички