Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

3563 0

Дербито между ЦСКА и Левски е в разгара си. Първото полувреме приключи с преднина от 1:0 за „сините“.

Веднага след почивката хората на Нестор Ел Маестро се хвърлиха в бесни атаки. Не след дълго усилията им се увенчаха с успех.

За това допринесе и брутална грешка на футболистите на Левски в 49-ата минута. Амос Юга подаде напред сравнително силно, но около дъгата на пеналта защитникът Кристиан Димитров  и вратарят Пламен Андреев не се разбраха.

Така Джонатан Линдсет се възползва от гафа им, отне топката и с лъжливо движение прати топката в далечния ъгъл, където играчите в „синьо“, застанали на голлинията, не успяха да я изчистят – 1:1.