В първия си мач на "Васил Левски": ЦСКА сдаде първи точки във "В" група

1134 0

Опиянението от класирането за финал за Купата на България у ЦСКА даде първо отражение във "В" група. Днес "червените" загубиха първи точки, след като едва - едва се добраха до 2:2 срещу Сливнишки герой в мач от 28-ия кръг на шампионата.

"Армейците" подцениха третия в класирането, който на два пъти повеждаше в резултата.

Двубоят бе изключително интересен, особено през второто полувреме.  За Сливнишки герой се разписаха Александър Александров в 39-ата и Светослав Диков в 76-ата минута, а за „червените“ точни бяха Преслав Йорданов в 61-ата и Момчил Цветанов в 80-ата минута.

При втория изравнителен гол топката влезе с късмет във вратата на "Героя", след като тя влетя в мрежата с рикошет. Въпреки това Цветанов спаси своите от първа загуба през годината.

ЦСКА беше в серия от 36 поредни победи във всички турнири, като това е и първото равенство на тима през целия сезон. Въпреки това "червените" продължават да са убедителен лидер в шампионата.