Стамен Белчев: Има какво още да се желае, но съм щастлив от победата

Снимка: БГНЕС

7768 0

Треньорът на ЦСКА Стамен Белчев изрази радостта си от победата на неговия тим след победата над Черно море с 2:0.

Специалистът разкри, че има какво още да се желае от тима му, но е доволен от трите точки, както и от играта, която е видял в днешния ден.

"Стигнахме до победата след много работа по време на мача. Първата част беше равностойна, през второто полувреме ние бяхме по-добри. Пропуснахме няколко положения преди да открием, но се радвам, че победихме.

Има какво още да се изисква от футболистите, но ще си говоря с тях в съблекалнята.

Бяхме запознати с играта на Черно море, имахме някои задачи в средата на терена, които през втората част се получиха добре и това помогна на тима в предни позиции. Смените също се оказаха успешни, за което се радвам.

Пета поредна среща не допуснахме гол, това се дължи на колектива в тима. Играем добре в атака, играем добре в защита и резултатите ще дойдат от самосебе си.

Изискванията ми към момчетата са големи, но това е, защото знам, че те могат повече. Има върху какво да работим.

Има още много мачове до края на първенството, разбира се искаме да печелим всеки мач, но за това трябва концентрация.

Надяваме се с играта си да радваме феновете", сподели Белчев веднага след срещата.