Сериозни глоби за ЦСКА и Левски след Дербито през уикенда


Сериозни глоби за ЦСКА и Левски след Дербито през уикенда
Снимка: БГНЕС

950 0

Дисциплинарната комисия на БФС наложи солидни глоби на Левски и ЦСКА след сблъсъка от 35-ия кръг на Първа професионална лига.

Играчите на Стамен Белчев спечелиха убедително срещата с 3:0, но ще трябва да заплатят 5300 лева парична санкция за нерегламентирано използване на пиротехника и хвърлени предмети. „Червените” също така ще трябва и да възстановят щетите нанесени на Националния стадион „Васил Левски”.

За „сините” глобата е далеч по-голяма, като те ще трябва да платят 9300 лева за използването на димки, факли, бомбички и хвърлени предмети по време на срещата. В глобата наложена от Дисциплинарната комисия влиза и непристойните прояви на публиката след края на двубоя.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички