Селекционерът на Босна: Не съм викал Кукоч! (ДОКУМЕНТ)


Селекционерът на Босна: Не съм викал Кукоч! (ДОКУМЕНТ)

1644 0

Националният селекционер на Босна и Херцеговина Мехмед Баждаревич отрече да е изпращал покана на левия бек на ЦСКА Тончи Кукоч да се присъедини към тима. Самият футболист се похвали с повиквателна, но Баждаревич отрече да има нещо общо с нея.

"Може от футболния съюз самоинициативно да са го поканили", заяви специалистът пред index.hr.

Изданието разсъждава, че в случая не става дума за повиквателна за националния тим, а за покана с цел опознаване. Такава практика вече е правена от предшественика на Баждаревич Сафет Сушич спрямо Ален Халилович.

Иначе срещата с Кукоч е предвидена за 12 юни 2015 година, преди евроквалификацията на Босна с Израел. мястото на срещата е Хотел "Зеница" в Зеница.

Самият Тончи коментира пред index.hr дали ще приеме поканата. "Ще отида в Босна, но само за да науча бековете им да играят. Въпросът е дали Нико Ковач ще излезе от сянката на Мамич и да повика хората, които наистина иска", коментира хърватинът.

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Новият съюз: Как Мъри Стоилов и Валтер Папазки завъртяха трансферната въртележка в ЦСКА

Ръководството на Гьозтепе е готово да продаде на ЦСКА халфа Ралдни Гомеш, съобщават турските медии. На този...

Най-четени новини

виж всички