Половин година без загуба, НО... ЦСКА II бе разбит от ЦСКА 1948 III с напускането на Белчев (ВИДЕО)

Снимка: колаж: SportLive.bg; снимка: LAP.bg

7425 0

Точно половин година след последната загуба на ЦСКА II - вторият отбор на "армейците" беше разбит с 1:3 при визитата си на третия тим на ЦСКА 1948. Срещата беше част от 30-ия кръг на Югозападната Трета лига.

ЦСКА II загуби без големите си звезди

Това се случи в съботния следобед чрез обрат, след като водените от Стоян Ангелов в отсъствието на Стамен Белчев футболисти - поведоха в края на първата част. Те обаче допуснаха попадение още в 49' и с голове на Никола Илиев (75') и Калоян Стрински (89') бе оформено крайното 3:1.

Така юношата на Интер се превърна в един от героите за третия тим на ЦСКА 1948 срещу клуба, който го искаше през лятото - ЦСКА.

В състава на ЦСКА II липсваха звезди като Георги Чорбаджийски и Илиан Антонов, а втория дори получи минути от Стамен Белчев срещу Ботев Пловдив през седмицата.

Момчетата на Стоян Ангелов за последно загубиха от лидера в шампионата Миньор Перник на 21-и октомври. По-рано през сезона пък ЦСКА II спечели домакинството си на съперника с 2:1.

Дубълът на ЦСКА (66 т.) остава далеч пред третия Вихрен Сандански, а ЦСКА 1948 III се изкачи до 13-о място с 35 точки.

Следете всичко най-интересно около ЦСКА II със SportLive.bg!

Още: Стамен Белчев пожелал един конкретен човек да го наследи в ЦСКА II

Стамен Белчев успокояваше футболисти на Левски след последното му Вечно дерби (ВИДЕО)

Нова серия, здраво надграждане и пак три гола от ЦСКА II преди дербито с ЦСКА 1948