Обявиха съдиите за Лудогорец - ЦСКА и Славия - Арда

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1267 0

Съдийската комисия към БФС обяви назначенията за мачовете-реванши от полуфиналите в турнира за Купата на България. Георги Кабаков ще е главен съдия на дербито между ЦСКА и Лудогорец. Негови помощници сще бъдат Мартин Мартинов и Диян Вълков. Четвърти съдия е Ивелин Занев, а наблюдател - Радан Мирянов.

Другият полуфинал между Славия и Арда е поверен на Драгомир Драганов, докато двамата асистенти са Мартин Димитров и Димо Вълчев. Четвърти съдия е Иво Андреев, а съдийски наблюдател на двубоя е Костадин Гергинов.

Мачът между Славия и Арда е на 13 април от 18:30 ч. Срещата между Лудогорец и ЦСКА ще се изиграе ден по-късно, като началният час е същият. И двата мача завършиха наравно, като Славия и Арда не си отбелязаха гол, а ЦСКА и Лудогорец приключи при резултат 1:1.

А ето защо промениха часовете на два мача от Първа лига.