Обаждане, след което няма връщане: Босовете на ЦСКА потърсили Христо Янев


Обаждане, след което няма връщане: Босовете на ЦСКА потърсили Христо Янев
Снимка: Колаж: SportLive.bg

10906 0

Главните лица в ЦСКА са се свързали с Христо Янев след тежката загуба от Лудогорец с 0:3 през миналия уикенд. Имаше най-различни настроения при визитата в Разград, но в крайна сметка домакините взеха своето и то по безапелационен начин.

Още: По-малко от три години след уволнението: Саша Илич пак се докосва до ЦСКА

В крайна сметка се оказва, че това не се е приело толкова тежко от шефовете и според колегите от „Блиц“ – те са се свързали с треньора, за да го подкрепят и да му кажат, че продължава начело на отбора.

Какво предстои пред ЦСКА

Сега тепърва предстои големи мачове на ЦСКА. Сигурни са цели четири срещи с Лудогорец – по 2 на ½-финалите за Купата на България и още толкова в Първа лига. На разменено гостуване „армейците“ ще играят и с ЦСКА 1948 и Левски по време на плейофите през месеците април и май.

Христо Янев 

Червените“ се борят да попаднат във финалната четворка на първенството и да спечелят Купата на България. Другият спор за място на финала е между Арда и Локомотив Пловдив.

Един от най-големите критици на ЦСКА зачеркна звездата на отбора: Менте е!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички