Новият ЦСКА с първа победа в контролите

1116 0

ЦСКА записа първа победа в предсезонната си подготовка преди участието на тима във "В" група. Преди минути "армейците" се наложиха над втория тим на Литекс с 2:0 в среща, играна на стадион "Георги Бенковски" в Тетевен.

В 25-ата минута на срещата Костадин Хазуров бе фаулиран от вратаря на ловчанлии Александър Иванов и съдията отсъди дузпа в полза на ЦСКА. Зад топката застана Хазуров, който бе точен и даде аванс за своя тим.

"Армейците" бяха по-добрият отбор на терена, но пропуснаха много добри голови ситуации. Така се стигна до 78-та минута, когато след центриране от корнер се получи разбъркване в наказателното поле на Литекс. Топката попадна в Преслав Йорданов, който я прати в мрежата на ловчанлии и оформи крайния резултат.

Днес ЦСКА трябва да се прибере в София, като утре е почивен ден за отбора.