Нападателят на ЦСКА Жорди Кайседо осъди Витория Баия


Нападателят на ЦСКА Жорди Кайседо осъди Витория Баия
Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1442 0

Нападателят на ЦСКА Жорди Кайседо осъди бившия си клуб Витория Баия, съобщи бразилският отбор. Еквадорският национал прекрати контракта си с тима в началото на 2021 г., след като няколко негови заплати не бяха изплатени.

Кайседо заведе дело срещу Витория, а същото стори и клубът. Претенциите на бразилците бяха за нарушаване на договора от страна на футболиста. Впоследствие обаче Футболната конфедерация на Бразилия и Кайседо подписа с ЦСКА.

От Витория Баия обявиха, че са били осъдени от Жорди Кайседо. Така клубът трябва да изплати на бившия си нападател сумата от 4 милиона реала, което се равнява на 630 000 евро.

А чешките медии признаха за гола от засада на Виктория Пилзен срещу ЦСКА.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички