Михаил Александров с притеснително признание за ЦСКА след жребия


Михаил Александров с притеснително признание за ЦСКА след жребия
Снимка: БГНЕС

9050 0

Техническият директор на ЦСКА - Михаил Александров, говори веднага след тегленето на жребия за новия сезон в Първа лига (2025/26). Той сподели, че страстите в "червения" клуб няма как да се успокоят след финала на кампанията, а и никога изобщо. Управникът инфомриа още, че за него няма голямо значение какво предлага програмата, тъй като ЦСКА винаги търси трите точки във всеки един мач.

Думите на Михаил Александров

Още: Жребият в Първа лига е ясен! Голямо дерби на старта + кога е Левски - ЦСКА?

"Емоционален мач по-скоро за нашия старши треньор (б.р. - първият мач в първия кръг между Ботев Пловдив и ЦСКА, с оглед назначението на Душан Керкез). Важно е да се свърши работата на терена. Нов формат, дано е сполучлив, за да имаме интересно първенство", каза Александров.

"Страстите не мисля, че някога ще се успокоят в ЦСКА. Не е приятно това, което се случва последните дни и месеци. Но трябва да продължим напред, това е".

"Да не изземам функциите на спортно-техническата част. В понеделник ще има открита тренировка, където ще може да зададете въпросите си към спортно-техническия щаб".

"За мен няма значение първият кръг. ЦСКА гони всеки мач победата и е изключително важно за нас да си върнем самочувствието и да покажем, че сме клуб с традиции и история, която да продължим да пишем", добави още ръководителят в "червените".

Още: Официално: ЦСКА обяви първите четирима нови в ерата "Душан Керкез" накуп!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички