Контузии в ЦСКА: Хайнц аут за гостуването на Ботев Пд - Стойчев и Шакич са под въпрос

Снимка: Official profile of CSKA Sofia, Instagram

1164 0

Ръководството на ЦСКА излезе с официална информация във връзка със здравословното състояние на трима футболисти. Става въпрос за принудително заменения при успеха над ЦСКА 1948 (2:1) - Тобиас Хайнц, както и за Мартин Стойчев и Емануел Шакич.

Хайнц може да бъде продаден през лятото

Българинът напусна терена в добавеното време, но тогава изглеждаше, че Кох бива пускан в търсене на победното попадение. Шакич пък бе включен в заключителните 10 минути, но в момента е на облекчена програма заради болки в бедрото.

От "Армията" са категорични, че Хайнц е аут за домакинството в неделя на Ботев Пловдив, докато за Мартин Стойчев и Емануел Шакич ще се решава в следващите дни.

Информация за здравословното състояние

"След направен ядрено-магнитен резонанс стана ясно, че Тобиас Хайнц е с увредени връзки на глезена, като със сигурност ще пропусне срещата с Ботев Пловдив. Вече са взети мерки футболистът да се възстанови възможно най-бързо.

👉🏻Мартин Стойчев и Емануел Шакич са с болки съответно в коляното и бедрото и тренират на облекчен режим. И двамата остават под въпрос за неделния мач.

💪🏻Възстановявайте се бързо, момчета", пожелават от "Армията".

След двубоите от предстоящия 25-и кръг в Първа лига предстои почивка заради ангажиментите на националните отбори, така че в ЦСКА ще могат да решат дали да не дадат допълнителна почивка на контузените.

Вижте проблемите от подобно естество за Ботев Пд срещу ЦСКА!

Още: БФС реши: 10 дни след Вечното дерби - ЦСКА излиза срещу Ботев Пловдив за Купата