Хулиганът на ЦСКА гори за 3 мача


Хулиганът на ЦСКА гори за 3 мача
Снимка: Официален сайт на ЦСКА

2728 0

Халфът на ЦСКА Шимао навярно ще получи тежко наказание от Дисциплинарната комисия, пише "Меридиан мач".

Както е известно, той удари без топка аса на "Ботев" Тодор Неделев в края на първата част, заради което получи директен червен картон.

Според „PlovdivDerby", веднага след изгонването си португалецът е замерил местен журналист по пътя си към съблекалните. След това Шимао се спречква и с охранителите в тунела, преди да влезе под душовете и да охлади страстите.

Той бутна и рефера Драгомир Драганов, което вероятно ще му донесе тежкото наказание от 3 срещи. Ако санкцията бъде наложена, то той ще пропусне срещите с Левски, Монтана (гост) и Локо (Пд) (домакин).

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Фрапантно: ЦСКА позлатява Янев с шестцифрена сума, ако спечели Купата на България

Тайни от БГ елита е рубрика на SportLive.bg, в която разказваме малко известни истории и статистики, свързани...

Най-четени новини

виж всички