Христо Янев реши: Времето на двама чужденци в ЦСКА приключи


Христо Янев реши: Времето на двама чужденци в ЦСКА приключи
Снимка: БГНЕС

1598 0

Двама от чужденците в отбора на ЦСКА не записаха и една минута игра вчерашната контрола с ЛНЗ Черкаси, макар че са здрави и бяха на линия за двубоя. За мнозина това означава, че "червените" много скоро ще се разделят с тях.

Престоят в ЦСКА за тях приключи

Става въпрос за халфа Давид Сегер и крилото Кевин Додай. Армейците направиха опит да се разделят с тях още след края на есенния полусезон, но удариха на камък в търсенето на отбор за шведа и не постигнаха споразумение с Влазня за връщането под наем на албанеца в тима.

Още: Силен ЦСКА, но слаб резултат срещу ЛНЗ Черкаси в контролата в Турция

Кевин Додай

Както е известно, Додай не може да играе за друг тим до края на сезона, тъй като вече е записал минути за ЦСКА и Влазня. Твърде вероятно е през пролетта 20-годишното крило да се подвизава по-често за дублиращия отбор на червените във Втора лига.

В същото време клубът прави нови опити да потърси отбор на Сегер, а ако това не се случи, може да се стигне и до разтрогването на договора му по взаимно съгласие, пишат колегите от "Тема Спорт".

Още: Голяма изненада в Първа лига: Левски взима бивш футболист на ЦСКА?

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички